Kontakt

1. Położenie i dojazd:

2. Dane teleadresowe:

Zakład Poprawczy w Nowem
ul. Bydgoska 4
86-170 Nowe
woj. kujawsko – pomorskie

e-mail: sekretariat@nowe.zp.gov.pl

Numery telefonów:
Sekretariat: poniedziałek – piątek, godz. 8:00 – 16:00
tel. 52 33 27 518 , fax: 52 33 27 518 wew. 14
Zakład, poniedziałek – piątek, po godz. 16:00
tel. 52 33 27 518 wew. 15 lub 21
Zakład, sobota – niedziela
tel. 52 33 27 518 wew. 15 lub 21

Rozmowy telefoniczne są nagrywane.
Skrzynka poczty e-mail sekretariat@nowe.zp.gov.pl jest monitorowana: poniedziałek – piątek w godzinach od 8:00 do 16:00.

Dyrektor Zakładu – mgr Bartosz Siedlecki

tel. 52 33 27 518 wew. 23
e-mail: bartosz.siedlecki@ms.gov.pl   

Główny Księgowy – mgr Joanna Zbrzeska

tel. 52 33 27 518 wew. 12
e-mail: j.zbrzeska@nowe.zp.gov.pl

Dyrektor Szkół – mgr Ryszard Drozd

tel. 52 33 27 518 wew. 40
e-mail: r.drozd@nowe.zp.gov.pl

Kierownik Warsztatów Szkolnych – mgr inż. Artur Subkowski

tel. 52 33 27 518 wew. 41
e-mail: a.subkowski@nowe.zp.gov.pl

Kierownik Internatu – mgr Łukasz Bocian

tel. 52 33 27 518 wew. 39
e-mail: l.bocian@nowe.zp.gov.pl

Kierownik Gospodarczy – Ewelina Kościńska

tel. 52 33 27 518 wew. 22
e-mail: e.koscinska@nowe.zp.gov.pl

3. Połączenia telefoniczne z wychowankami:

Połączenia telefoniczne z wychowankami realizowane są w następujące dni, w następujących godzinach:
a) w dni powszednie: od 15:30 do 16:00 oraz od 18:00 do 21:00;
b) w dni wolne od nauki szkolnej: od 10:00 do 21:00.

4. Informacje dla mediów:

Informacje udzielane są pod numerem telefonu Rzecznika Prasowego Ministerstwa Sprawiedliwości: +48 882 364 921, e-mail: media@ms.gov.pl.